Rozcestník >> Věda a technika >> Nový koronavirus Sars-Cov2 - "Rozum do hrsti = porážka epidemie".

Informace

Název: Nový koronavirus Sars-Cov2 - "Rozum do hrsti = porážka epidemie".
Kategorie: Věda a technika
Založil: sirStanley
Správci: sirStanley , Mnichal
Založeno: 25.10.2021 21:04
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 17959x
Příspěvků:
745

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: Nový koronavirus Sars-Cov2 - "Rozum do hrsti = porážka epidemie". - Na diskuzi Covid 19 už nějaký čas nelze dohledat opravdu seriozní ,důležité a hodnotné informace o této nemoci ,prevenci ,léčbě a vůbec boje s ní kvůli tomu že to tam nikdo nemoderuje. Tato diskuze vznikla právě proto aby už nebylo možné zahltit diskuzi konspiracemi a dezinformacemi o Covidu a vakcínách . Diskuze samozřejmě bez provokací ,urážek a dalších podobných jevů . Ten kdo šíří dezinformace o Covidu a vakcínách je VRAH
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
18.01.22 22:55:40 | #738

Teď ten kluk mluvil na Prima News 360 s Pavlínou Wolfovou| Předmět:
18.01.22 22:38:59 | #737


| Předmět:
17.01.22 17:49:54 | #732

Lidé se v duchovnu obrací na mnohé lidi co žijí duchovně ,viz třeba Dušek a jiný.Sam jsem duchovní člověk mou cestou je východní filozofie, především Buddhismus z kterého jsem si vzal mnohé a lidé by měli duchovně se oprostit především od těch co je učí v duchovnu, poněvadž co pomohlo jím, neznamená že pomůže jím, každá duše, člověk jsme v jiné fázi bytí .Od takových duchovních učitelů je dobré si vše vyzkoušet a pokud nám to nepůjde, neznamená že to nejde ,ale že to není zrovna pro nás.Buddha od něj si beru třeba větu: Nevěřte mi a jděte a vyzkoušejte sami.Dalsi věta zase,kterou slyšel na svých cestách Buddha u meditace na řece Ganze, když na loďce otec svému synovi říkal: Pádluj tak,aby jsi nebyl moc uvolněný a moc , prostě zlatá střední cesta.V tu chvíli Buddha zjistil že na své cestě osvícení moc chtěl a málo se snažil a zjistil že vše co se učil od různých učitelů, že je k ničemu a musel začít od začátku. Takže zlatá střední cesta.No proto lidé by měli duchovní učitele brát podle těchto dvou vět.Zde je vidět čemu lidé co věří v určité cesty a víry věří a hlavně komu a někdy odevzdají sebe sama jim a tím ztratí sami mít vlastní úsudek si vyzkoušet sami a střední cestou vše takto nahlížet. *29716* . Té dámy mi je líto , svým způsobem podlehla učení aniž by sama si nezkusila žít tak jak učí Buddha.Ja se nechal očkovat poněvadž jsem si chtěl tu vakcínu vyzkoušet , poněvadž jsem si řekl běž tedy věř sám sobě vnitřně a vyzkoušej.A dodal si odvahu tím že pokud mě to má duchovně oddálit zničit tak asi tak to má být a vnitřně když jsem se v myšlence ptal Boha jestli dělám dobře něco mi řeklo že ano.| Předmět: RE:
18.01.22 21:39:11 | #733 (1)
já Duška sleduju už nějaký čas - a je to ,vyčůraný hajzlík který si z podobně důvěřivých jako byla zmíněná paní ,pěkné živobytí a do svých pořadů si zve prokázané podvodníky ,třeba :
nebo

 #732 

| Předmět: RE: RE:
18.01.22 22:34:46 | #736 (2)

Já tyhle nesleduji nedávno jsem sledoval z divadla ohledně duchovna a vem si že to co tam říká není novinka ,kolegovi jsem to video poslal a on mi říká jo už vím proč když nadavam tak jen koukáš jako by můj hněv jsi nepotřeboval registrovat,ty sleduješ Duška a já:No víš ono Dušek mi nic dát nemusí toto znám dlouho,je to duchovní způsob a on jen prodává něco co už znám vnitřně,nemusel jsem to umět,to vychází z každého dá se to i učit meditacemi ,tedy východní filozofii a to je to co jsem psal dole, zbytečně se lidé k něčemu upínají nebo lépe k někomu a pak se v něm vzhlížejí.Nedavno jsem měl rozhovor na facebooku jestli znáš Grunvalda, má YouTube kanál i na fb má stránku mnozí ho sledují a píší s ním a jednou jsem si ho dal jeho fb stránku do sledování a chtěl jsem diskutovat ohledně mě zaujmula diskuse ohledně věštění z karet což jako ok,ale na mě se tam snesli,jako na hlupáka, když jsem jim napsal že obživa kartami není dobrá, že duchovní člověk by to měl brát jako dar a né byznys a nejenom i lidi,ale Grunvald také, že je to jejich obživa, což jsem zjistil že má kanál YouTube a tam dělá také různé videa duchovní jako Dušek a tento Grunvald má vliv na mnohé lidi,jedna známá je zdravotní sestra a nechtěla se nechat očkovat.Jsem jí napsal a víš co se bude dít? A ona že on jí řekl :No pokud tě propustí tak se má stát.Tedy oni už i ovlivňují druhé jejich myšlením.Ted ti dám tady to duchovní od Duška co už vnitřně mám zakořeněné že jsem klidný když se někdo rozčílí a čeká že mi předá negaci vám já jen se usmivam nebo jen koukám.


 #733 

| Předmět: .
17.01.22 10:46:41 | #729

Folková zpěvačka Hana Horká zemřela na covid. Nebyla naočkovaná a nákaze šla podle svého syna naproti, aby získala certifikát o prodělání nemoci. Její syn z toho obviňuje antivaxery.
Článek

Komplikacím po onemocnění covidem podlehla folková zpěvačka Hana Horká. Hudební skupina Asonance, ve které působila od roku 1985, to potvrdila na svých webových stránkách.

Horká na svém facebookovém profilu delší dobu sdílela příspěvky týkající se esoteriky a meditace. Poslední příspěvek přidala v pátek 14. ledna, kdy se označila za „prodělance“ a radovala se z toho, že bude moci chodit bez omezení do divadla či sauny.

„Mamce bylo špatně 5 dní a sama tomu šla naproti. Získávání protilátek nemocí neuznávám dávno. O to víc, když se mi vlastní máma udusí v posteli. Sorry not sorry. Kvůli svobodě a názoru mi maminka nepřijde k promoci, svatbě, křtinám atd.,“ napsal později na její profil syn, hudebník Jan Rek.

V příspěvku označil lidi, kteří proti očkování – zpěváka Daniela Landu, herce Jaroslava Duška, molekulární genetičku Soňu Pekovou či bezpečnostního analytika Andora Šándora.

„Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty. Pohrdám váma. Jste absolutní odpad a od teď na vás mám brutální pifku. Za pozůstalé – syn,“ napsal Rek na Facebooku. V dalších komentářích vyzval lidi, ať se jdou naočkovat.

Lidem, kteří na facebookovém profilu zpevačky psali antivax příspěvky, vzkázal, že mají na rukou krev.

Odpovědět Odstranit| Předmět: RE: .
17.01.22 13:56:25 | #730 (1)

a to ezoterické přiblblo Dušek jehož žvásty se dotyčná nechala patrně nejvíc ovlivnit ,vyprodal vystoupení S.
Lanky ,zdiskreditovaného virologa který "proslul" tvrzením že viry neexistují

jak se ti spí Dušku ?


 #729 

| Předmět: RE: .
17.01.22 14:07:07 | #731 (1)

Smutné.


 #729 

| Předmět: RE: RE: RE: .
18.01.22 22:08:46 | #735 (3)

To ano a jak teď ty aktéři mají strach vedle na Covid Lorak píše že to bylo její rozhodnutí atd a napadal i mě tam,opustil jsem diskusi je o ničem. *29716*


 #734 

| Předmět: RE: RE: RE: .
19.01.22 03:00:37 | #739 (3)

Náhlá bolest uvnitř hrudníku, slabost, nedostatek vzduchu by mohl být i infarkt, nebo plicní embolie. Covid nemá tak náhlý průběh, řekl bych. Syn píše: K výsledku pitvy táta nikoho nepouští.


 #734 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: .
19.01.22 08:12:41 | #740 (4)

Dcera mého přítele dělá na covidovém oddělení a právě takhle popisovala vloni úmrtí na covid: pacient vypadal dobře, že užuž se uzdravuje - a pak náhlý kolaps a smrt během několika minut. Takových úmrtí viděla spoustu, úplně se z toho sesypala...


 #739 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: .
19.01.22 09:11:15 | #741 (4)

Právě že to ten covid způsobí plicní embolii nebo infarkt.!
Já jsem asi také vyvázla taktak před vánocemi! Jsem naočkovaná, Podnájemnice měla covid, byla pozitivní, tři dny jí bylo zle, pak to pomalu ustupovalo (ale slabá jak muchs je dodnes). Já jsem začala kašlat. Neměla jsem teploty ale kašel se stupňoval. Protože to mám k obvoďákovi 300 metrů (být to dál asi bych se víc rozmýšlela) zavolala jsem tam, objednala se na určitou hodinu. Udělal testy, poslechl mne a dal mně kapky od kašlu. Nikde nic, covid negativní, teplota žádná, žádné příznaky. Ale po 5 dnech znovu - testy, poslech... kašel přetrvával. Pak mne rozbolela záda. Hrozně! Léky od bolesti nezabíraly tak mne podnájemnice těch 300 metrů dovezla! Já přestala chodit! Po pěti injekcích - do nemocnice! Tam mne zrentgenovali, taky CT a proklepali křížemkrážem. Výsledek? Prodělaný covid a "studený" zápal plic! Už téměř zhojený, na antibiotika pozdě. Je fakt že jsem neměla chuť ani čich, jídlo jsem solila a kořenila "naslepo". Ale začalo to tím, že všechno bylo šíleně slané! Asi po 4 dnech chuť žádná a vrací se to zase přes tu slanost. A čich se ještě nevrátil. Takže tak s covidem... ale jsem živá a i ten zápal plic měl lehký průběh. Se zády mám problémy už 35 let....


 #739 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: .
19.01.22 11:53:52 | #746 (5)

Tchýně(85) byla u dcery(vnučky) na vánoce u Prahy - no a jak jsem předpověděl chytila tam jako neočkovaná covid. Skoro celý život kouřila, dost z toho poslední dobu kašlala, zvětšená aorta, na plíce bere nějaký spray - průběh - prakticky bez problému.
Ted je už doma - trochu unavená( to spíš z pravnoučat a psů co tam mají)
Takže tak - na každého to působí jinak - já kdybych ho chytil i když jsem už po 3. dávce, tak bych asi skončil pod drnem.
*33648*
Hold - takový je "život"
*34087*


 #741 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: .
19.01.22 15:12:15 | #747 (5)
*421*

 #741 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: .
19.01.22 10:05:08 | #742 (4)

No, paní máma umřela hodinu potom co normálně fungovala, byla přiložit ke kamnům atd.

A primární příčinou byl Covid, dle pitevní zprávy


1  
 #739 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: .
19.01.22 15:59:03 | #749 (5)

Covid zpusobuje casto plicni embolie, jak vyplyva z nekolika studii, embolie se nemusi projevovat vubec potizemi s dychanim, ani zryhlenym tepem, ani bolestmi, jedna se o tak zvanou vterinovou smrt bez jakychkoliv priznaku .Pokud se tak nestane v nemocnici, nemaji pacienti zadnou sanci na preziti.


 #742 

| Předmět:
15.01.22 23:06:11 | #726

Jsem teď byl na facebooku a houklo mi na diskusi našeho města , nějaká paní dala na Facebook stránky na neděli demonstraci v Trutnově a dost se tam rozjela diskuse, antivakceri,proti těm co jsou naočkovány a byl tam jeden co šel slušně po té organizatorce,byl podobný intekektualne Sir Stanleymu a dost klidný a slušný, že i urážky od dalších ho nechali klidným,jako kdyby byl tam Sir Stanley s Ondim.Kdybyste to četli tak by jste koukali,jak měl neustále argumenty.Proste borec.| Předmět: RE:
16.01.22 00:26:21 | #727 (1)

pokud je někdo na straně vědy a odborného souladu k danému problému (předpokládám že se jednalo o Covid .vakcíny ) tak má nepopiratelnou výhodu - právě ty argumenty *27179*


 #726 

| Předmět: RE: RE:
16.01.22 02:48:33 | #728 (2)

No jasně,ale hlavně i prej restrikce ohledně nošení roušek a testování a odvolávala se na to že jako člověk co se nechce nechat očkovat nemůže nikam,ani do divadla a tak no.On tam třeba říkal že se tam sejde stejně jen kolem 60 lidí a zase to vysumi, že tam nikdo nepřijde, raději půjdou na sjezdovky do Špindlu, než aby zbytečně trávili volný čas někde a ještě dodal s dětmi, který do toho zbytečně zatahují přitom asi by taky raději trávili volný čas někde jinde .No hlavně ona zvala i právě očkovaný,nejen kvůli očkování ale údajně že naše vláda porušuje ústavu.Se do ní pak i do dalších pustil ještě jeden co se ptal a zajímalo ho jestli by mu řekla, když už teda tam budou i očkovaný ,jestli by mu řekla jestli už ví jejich počty a ona že né že je to lékařské tajemství, prostě jí tam dostávali .Jsem tam tomu jednomu napsal, že raději půjdu zapálit svíčku do kostela,aby se ti neočkovaný probudili.Dost hustá diskuse,i když to tam na tom našem facebook městském info nepatří,i jedna místní napsala:Zase řešíte tady něco,co sem nepatří a další-Bezte s tím někam *27179*


 #727 

| Předmět: RE:
14.01.22 21:21:28 | #718 (1)

Jo, akorát že ignoruje předvolání, ignoruje nařízení soudu... a je odchycena policajty a strčena za mříže?


 #717 

| Předmět: RE: RE:
15.01.22 10:38:48 | #721 (2)

Dívala jsem se na její facebook - údajně je v nemocnci na nějaké operaci a tvrdí tam že vůbec nebyla k soudu předvolána, že se odvolá pro zmatečnost.


 #718 

| Předmět: RE: RE: RE:
15.01.22 12:51:07 | #723 (3)

Já jí jeden čas na fb sledoval než jsem jí prokoukl .


 #721 

| Předmět: RE: RE: RE:
15.01.22 15:13:09 | #725 (3)

Rath se také odvolával na to, že soud není schopen mu doručit předvolání. A když se to soudu přece jen podařilo, tak spadnul s kola ... a měl omluvenku od lékaře.


 #721 

| Předmět: RE:
15.01.22 00:26:41 | #719 (1)

Koukám z paní Peterkovy se stane socka že už vybírá i peníze na akcích které dělá aby měla na exekuce,tady je vidět jak strach a vytváření desinformaci stále vynáší, když jí ještě 40% lidí dokáže podpořit a věřit a neoverovat si fakta.Hrozny fakt.


 #717 

| Předmět: RE: RE:
15.01.22 04:18:48 | #720 (2)

Společnost by měla někdy deklarovat lhaní jako trestný čin. Pojmy jako morálka a čest se dnes nenosí.


 #719 

| Předmět: RE: RE: RE:
15.01.22 12:50:25 | #722 (3)

On to trestní čin je,jen se vždy musí prokázat.Coz je stále v soudnictví na dlouhé lokte.


 #720 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.01.22 15:10:35 | #724 (4)

V tom dokazování škodlivosti činění je ten kámen úrazu. Mezi ziskem a ztrátou je celkem jasný rozdíl, tedy ve většině případů, ale dobrotivost - škodlivost verbálních, či literárních výroků? Nikdo nechce trestat hlupáčka za jeho hloupost, svedeného za to že se nechal svédst a už vůbec ne, trestat neviného.

To jsou takové nedokazovatelné kauzality. Například lze obvinit a potrestat člověka, který má příznaky začínající chřipky, vleze do přeplněné tramvaje ... a zaviní následně některému z neznámých, náhodných spolucestujících vážné ochoření s tragickým závěrem? Sotva. Jako nelze obvinit cukráře, že jeho svůdné výrobky zavinily obezitu a infarkt nějaké mlsné osoby a vinaře za jeho výrobky za ztvrdlá játra pijana..


 #722 

| Předmět: RE:
09.01.22 04:27:28 | #703 (1)

Dobrý jsou i reakce některých čtenářů.
Například že odpůrci vakcinace jsou pak v nemocnicích zabíjeni aby se pak hnala voda na mlýn přáznivcům vakcinace.


 #702 

| Předmět: RE:
09.01.22 10:11:08 | #707 (1)

Cirsten Weldonová, jedna z vůdčích osobností konspiračního hnutí QAnon

Veledůležité v celé teorii QAnon je úvodní písmeno Q. To je totiž podpis člověka, který začal před čtyřmi lety publikovat na internetu své vzkazy a stojí za fenoménem konspiračního hnutí QAnon. Zároveň je písmeno Q v USA označením pro stupeň bezpečností prověrky. A o čem vlastně Q psal?
Spojené státy jsou podle něj v ohrožení. Snaží se je ovládnout pedofilní satanisté, kteří unášejí děti. Donald Trump je podle Q jejich zásadních nepřítelem a v utajení proti nim bojuje. Proto bylo mezi útočníky na Kapitolu velké množství podporovatelů tohoto hnutí. Pedofilní síť byla ale tentokrát úspěšná. Prezident Trump bude muset z Bílého domu odejít. Mezi mocnými pedofily najdete Baracka Obamu, papeže Františka a samozřejmě i George Sorose.

mě vůbec nepřekvapuje že byla odpůrkyní očkování ,bylo by to spíš divné kdyby nebyla *1*


 #702 

| Předmět: RE: RE:
09.01.22 10:29:26 | #708 (2)

Tož to je teda síla....
Mně je sice líto každého člověka který zemře mlád ale v tomto případě... no, je mně jí líto trochu méně.


 #707 

| Předmět: RE: RE: RE:
09.01.22 13:22:56 | #710 (3)

Také je mi líto každého člověka, který zemře nepřízní životního prostředí, ale mám problém litovat člověka, který zemře na vlastní hloupost a tvrdohlavost.


1  
 #708 

| Předmět: RE: RE:
10.01.22 21:16:54 | #711 (2)

A toještě nevíte, že Obama a papež František žerou malé děti, nejvíc jim chutnají ouška chlapečků s modrýma očíčkama *27179* *27179* *27179* *27179* *27179*
Tvl lidi vám už ten covid vyžírá mozek!


 #707 

| Předmět: RE: RE: RE:
10.01.22 22:44:14 | #715 (3)

ty až získáš schopnost chápat psaný text ,tak se samou radostí zblázníš a budeš mít zase hovno *27179* *27179*


1  
 #711 

| Předmět: RE: RE:
10.01.22 21:19:40 | #712 (2)

A copak??? Na Diskutérech jste to už dovedli cugrunt? Není divu s vaším přístupem tam k nově příchozím, kdy pár dědů uznává jen tu svou jednu pravdu jménem DOLARY a přes ní vlak nejede.


 #707 

| Předmět: RE: RE: RE:
10.01.22 21:58:46 | #713 (3)

To ještě existuje? *2457*


 #712 

| Předmět: RE: RE: RE:
10.01.22 22:40:20 | #714 (3)

co to blábolíš za žvajsty ?


 #712 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.01.22 23:05:11 | #716 (4)

Diskutéři - to je diskuzní server, na kterém jsme se kdysi (po zručení Diskutníků) pokoušeli doskutovat. Ale je to opravdu jenom spolek polosenilních dědků, který nesnáší nově příchozí, co mají jiné názory a zajímají se jenom o to, aby jim diskutující dobře zaplatili. Teď jsem se tam dívala - a opravdu - preferují platbu v dolarech *27179*


 #714 

| Předmět: Smrtelně škodlivá vakcina
08.01.22 09:40:38 | #701

Zdroj:
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/ind-dostal-nejmene-osm-davek-vakciny-i-dve-v-jednom-dni-40383296

A proč se nechal takhe smrtelně předávkovat?
Protože ho ty dávky zbavují bolestí, tvrdí.| Předmět: RE: Smrtelně škodlivá vakcina
09.01.22 07:54:30 | #704 (1)

No, pokud mu po těch injekcích bylo lépe, bolesti utichly, tak se mu ani nedivím Ono se to klidně mohlo stát, že jeho tělo zareagovalo na nějakou složku vakcíny jako na analgetikum! A mohlo to být i samotné píchnutí - akupunktura od bolestí někomu pomáhá spolehlivě!


1  
 #701 

| Předmět: RE: Smrtelně škodlivá vakcina
09.01.22 09:57:26 | #706 (1)

ono je to obecně i o mentalitě národa jako takového ,Indové si dali Deltu z první ruky a viděli co dokáže - mě chodí zprávy o pročkovannosti z pobočných závodů v Indii a z Ruska

v Indii jeden čas čísla stagnovala ( ted už jsou dávno na 100 procentech ,u nás 66.7) - ta stagnace byla způsobena problémem s dodávkami vakcíny ,zaměstnanci si to nenechali líbit a hrozili zaměstnavateli pokud dodávky nezařídí že vstoupí do stávky protože je zaměstnavatel ochuzuje o zdravotní benefit na který mají nárok


2  
 #701 

| Předmět: .
06.01.22 09:47:00 | #696

Víte, proč je v Izraeli tak vysoká proočkovanost proti Covidu?| Předmět: RE: .
06.01.22 10:03:21 | #697 (1)

Nejspíš dobrý menezment a hlavně vláda tamní se nebojí dělat opatření proti Covidu.


 #696 

| Předmět: RE: RE: .
06.01.22 10:18:22 | #698 (2)

Oni nevěří, že jde o Židovské spiknutí *2457*


 #697 

| Předmět: RE: RE: RE: .
06.01.22 10:44:38 | #699 (3)

Neberou to jako druhý příchod Ježíše??
*20*
No a tak se před tím chrání.
*11274* *32630* *34087*


 #698 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: .
09.01.22 07:54:49 | #705 (4)
*27179* *27179*

 #699 

| Předmět: RE: RE:
05.01.22 13:51:27 | #692 (2)

inu, sice musíme jejich rozhodnutí respektovat ale skrze jejich dřívější popularizaci vědy ,bych si dovolil i povzdech - že je to škoda

naproti tomu jsou jiní kabrnáci kteří schválně v horečkách s Covidem chodí do supermarketů a pak umřou ,tam klidně napíšu dobře mu tak
https://blisty.cz/art/106420-italsky-rozhlasovy-odpurce-vakcin-ktery-se-chlubil-tim-ze-je-siritelem-moru-a-v-horeckach-prochazel-supermarkety-bez-rousky-zemrel-na-covid-ve-veku-61-let.html


 #690 

| Předmět: RE:
05.01.22 13:52:37 | #693 (1)

ano, viz příběhy zmíněné antivaxerů


 #689