Z kapsiček opravdu zánět v noze neměl a mít nemohl.
Víš hovno, ale to o tobě víme už dost dlouho.
Normálnímu člověku bych napsala - Dovzdělej se. V tomhle případě je to bohužel zcela zbytečné.