Rozcestník >> Chatujme.cz >> Chat >> Chat - Nápady / Stížnosti / Připomínky

Informace

Název: Chat - Nápady / Stížnosti / Připomínky
Kategorie: Chatujme.cz / Chat
Založil: LuRy
Správci: LuRy
Založeno: 31.05.2016 22:39
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 35186x
Příspěvků:
632

Předmět diskuze: Chat - Nápady / Stížnosti / Připomínky - Nápady / Stížnosti / Připomínky k CHATU

(Karma: 0)
| Předmět: Limity
22.11.18 18:53:57 | #1174

Měl bych připominku ohledne limitu hodin prijde mi docela nefer když si člověk zaplatí mistnost aby nemusel plnit limity.a ti co nemaji mistnost placenou je taky nemusí plnit protože hodiny nejedou takze tim padem je nemusi plnit taky .myslim ze uz to je nejde od zari je to skoro tri měsíce tak nechápu jakou ma potom vyhodu placená mistnost.když limity nefungují.


(Karma: 494)
| Předmět: RE: Limity
22.11.18 18:59:10 | #1175

Ano uznavam, chyba je na me strane. Nedostal jsem se k tomu to poradne doresit. Placene mistnosti samozrejme prodlouzim o pul roku vsem. Predpokladam ze mezi vanocnimi svatky bych si nasel cas na to to finalne doresit a od noveho roku spustit


(Karma: 5)
| Předmět: Zakládání dočasných místností
20.11.18 12:36:26 | #1168

Měl bych jednu připomínku k zakládání dočasných místností. Nebylo by možné udělat založení místnosti přes odkaz, tak jak to lze jinde? Ta místnost již existuje, má nějaké svoje ID, nachatované hodiny atd., že. Tudíž by to nemusel býti problém a myslím, že by to mnohé ulehčilo. Například by si člověk mohl dát takovou dočasnou místnost do oblíbených, taková ikona domečku již dnes zůstává na úvodní stránce v "Můj panel", a pak ji založit pouhým jedním kliknutím. Doba se zrychluje a nikoho nebaví stále vyhledávat kategorii a v ní cosi vypisovat (hlavně nám co častěji cleanerujeme). Pokud by bylo problémem právě zařazení do kategorie takové místnosti, zařadila by se do té, ve které byla naposledy. Druhý problém by mohl být popisek místnosti, zde bych navrhl, aby popisek byl buď nepovinný a nebo by zůstával též ten naposledy napsaný. Ale LuRy by si to již jistě vychytal.

Ač zastávám krédo, že gro chatu tvoří místnosti stálé, pak přeci jen mi přijde, pokud je Chatujme druhým největšm českým chatem, že tato doplňková možnost tvorby nestálých místností by měla býti uživatelsky přívětivější, neboť vzhledem k uváděnému faktu mi přijde, že nestálých místností tu bývá žalostně málo. Třeba by to mohlo míti vliv i na návštěvnost, proto je třeba určité věci maximálně zjednodušit.


(Karma: -10)
| Předmět: RE: Zakládání dočasných místností
20.11.18 13:24:05 | #1169

Já si myslím, že to není zase až tak moc zásadní věc, nicméně mírný potenciál na zlepšení to má a já ho v tom vidím podobně jako předkladatel tohoto návrhu Azazel Anděl. Já musím říct, že jsem si tohoto aspektu také všiml, ono někteří, co mají povědomí o konkurenci o konkurenčních chatech ( v tomto případě mám na mysli chat, který se už za konkurenci vlastně ani považovat nedá, jmenovat asi nebudu přímo, abych nedělal reklamu, on Azazel Anděl možná bude vědět, jaký "chat myslím" :D) tak ti asi ví, že v případě, kdy je nějaká místnost zařazená do seznamu oblíbených ač stálá, či nestálá místnost, tak že to funguje tak, že místnost se objevuje uložená v panelu oblíbených místností a po vstoupení do místnosti se pohodlně a bez práce hned založí. To je jen taková rekapitulace a taková vložka, jak to funguje jinde.

Tento mechanismus už dobře popsal, zde aktér Azazel Anděl.

Mírny potenciál na zlepšení to má určitě a jak by se to přesně zapracovalo a implementovalo je věc doladění. Já říkám to samé, že to ulehčí práci je to způsob více komfortnější pro uživatele. Já bych řekl, že chat se skládá jak, ze stálých tak ale i z dočasných místností a na to by se mělo pamatovat.

Vždyť i ona dočasná místnost je důležitá z dočasné místnosti se pak může vyvinout a rodí se stálá místnost, to se týká procesu ustalování.

Já si myslím, že ano, za mě ano tomuto příznivému návrhu, dobrý podnět Azazeli Anděli. :D


(Karma: 494)
| Předmět: RE: Zakládání dočasných místností
20.11.18 16:10:52 | #1170

Napad zajimavy a tim ze uchovavam docasny mistnosti 30dni s jejich daty (hodiny, kategorie, zakladatel, popis) aby se ochranilo "kradeni" docasnych mistnosti pro ucely ustaleni.. Tak by to nemusel byt vubec problem to podstatne zrychlit


(Karma: -10)
| Předmět: RE: RE: Zakládání dočasných místností
20.11.18 16:34:31 | #1171

No jasně, to je fajn, ono pokud by to fungovalo i jako takový pamatovák, zádržný systém proti odcizení, tím lépe.


(Karma: 92)
| Předmět: RE: RE: Zakládání dočasných místností
22.11.18 13:27:59 | #1173
(Karma: 92)
| Předmět: RE: Zakládání dočasných místností
22.11.18 13:26:44 | #1172

Souhlasím a určitě to ani nebude technický problém pro Luryho *34678*


(Karma: 494)
| Předmět: RE: Zakládání dočasných místností
25.11.18 01:46:45 | #1176

Zkusil jsem to nejak naimplementovat.
V sloupecku pod oblibenymi mistnostmi jsou docasne mistnosti. Jsou tam me docasne smazane respektive opustene tzn do 30dnu od posledniho zalozeni a oblibene smazane ktere jsou take mladsi nez 30dni od posledniho zalozeni. Pri kliknuti se mistnost automaticky zalozi se vsemi puvodnimi daty
Vyzkousejte a dejte vedet zda je to podle ocekavani


(Karma: 5)
| Předmět: RE: RE: Zakládání dočasných místností
25.11.18 07:32:10 | #1177

Po prvotním odzkoušení vše funguje ok. Dočasná místnost se po kliknutí na ikonu domečku založí se všemi předešlými nastaveními. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy takovou místnost člověk založí v jiné kategorii, pak jde o jinou (duplicitní) místnost. V "Můj panel" se pak objevují obě tyto místnosti se stejným názvem, ba co více, u původní room ID - 32382 je křížek pro odstranění z oblíbených, kdežto u duplicitní ID - 32721 takový křížek není. Viz obrázek


(Karma: 5)
| Předmět: RE: RE: RE: Zakládání dočasných místností
25.11.18 08:20:54 | #1178

Resp. je to tedy tak, že seznam "Moje dočasné místnosti" funguje jako přehled založených místností uživatelem a ne, jak jsem předpokládal pouze jako seznam oblíbených místností. Odzkoušeno ze záložního nicku tedy shledávám, že zakladatel místnosti nemá patrně jak založenou místnost ze seznamu odstranit. Také se domnívám, že místnost se stejným názvem by neměla obecně jít vůbec založit (a to i v případě, že se jedná o dočasnou místnost mladší 30 dní). Navíc pro méně zběhlé uživatele by toto, co zde prezentuji, mohlo býti matoucí. Nu, na testík nedělního rána by to zatím mohlo stačit, že.. ovšemže
*307* *8003* *8155*


(Karma: 494)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Zakládání dočasných místností
25.11.18 12:20:36 | #1179

Uznávám že to může být trochu matoucí ale momentálně mě nenapadá lepší řešení tak aby to bylo rozeznatelne.
stejné názvy jsou prakticky povolené od začátku z různých důvodů a tím že se zakládá v různých kategoriích tak bohužel nijak neregulovatelne.
místnost se bude to zobrazovat po dobu 30 dní od posledního založení. Pro lidi kteří si zakládají pořád stejnou místnost si myslím že je to v pohodě. Bohužel ty stejně názvy můžou mast.. Mas nápad jak to odlišit? Možná k názvu přidat kategorii?


(Karma: 5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Zakládání dočasných místností
25.11.18 15:05:06 | #1180

Nu, Já hlavně nejsem programátor a nevím jak to máš systémově nastavené. Z toho co píšeš tedy jen usuzuji, že v jedné kategorii založit duplicitní místnost nelze, v jiných ano. Na řešení celoplošné tedy budeš muset přijít sám, někdy, neb to není asi nic prioritního.

Každopádně to oč běží, že by se nemusely dočasné místnosti zakladateli automaticky zobrazovat ale běžně až by si je přidal jako oblíbené, tím by se to vyřešilo. Neboť někdo si může zakládat aktuálně nové a nové jednorázové místnosti, a ty by se mu pak po určitou dobu kupily v seznamu. Někdo si potřebuje jen jednou akutně založit místnstnost a proč by ji tam měl mít na úvodce 30 dní, to trochu nechápu. Pro toho, kdo chce mít po ruce opakovaně stále stejnou dočasnou room to funguje v pohodě, pro ty další zde uváděné možnosti to chce časem doladit. Říkám časem proto, že mi přijde, že jsou důležitější věci, jako "tvé zbrusu nové počítadlo", tudíž se těšíme s čím po novém roce vylezeš, problém s dočasnými místnostmi, pokud je složitějšího rázu, počká :)


(Karma: 9)
| Předmět: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
15.11.18 21:38:56 | #1158

Ahoj paní adminove, chtěl jsem se zeptat. Je v pořádku, že uživatel robikam v místnosti Věk a zvědavost posílá z nudy reklamy za účelem vtipu? Přičemž jedna z reklam byla skutečná nikoliv vtip, ale on si ji přitom takto obhajoval. Podotýkám, že ss to vůbec neřešil. A situace nastal dnes cc mezi 22 hodinou a ještě teď jsou tam posílány reklamy na sklo.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
15.11.18 22:21:32 | #1159

Ahoj
Tak jsem si to prošel a našel pár odkazů posílaných né na sklo ale osobě s kterou se dotyčnej baví to že ty je otvíráš je čistě na tvém uvážení ;-) naopak jako SS bych kopl tebe protože tam děláš docela pěkný bordel na skle za narušování chodu místnosti ;-)


(Karma: -10)
| Předmět: RE: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
15.11.18 23:14:33 | #1160

Já nejsem kompetentní ti k tomu odpovědět z pozice nějaké funkce, mimochodem odpověď z vedení už právě dorazila, ale já odpovím sám za sebe.

Já jsem byl u toho v tom dění a viděl jsem to. Já si myslím, že je to při vší úctě od tebe nekorektní a nepatřičné se takhle na něco ptát a předkládat k řešení.

Ona správa místnosti je do jisté míry v gesci tamějších správců a pod to spadá i vyhodnocování odkazů. To právo by se mělo nechat spíše na nich na správcích.

Problémem není reklama, já bych to ani nenazýval přímo reklamou spíše odkazem, ten odkaz není závadný a nikoho neobtěžoval, obtěžoval jen primárně tebe, neměl ani za cíl obtěžovat, problém je v tom, že ten problém sis vytvořil a viděl hlavně ty sám. To ještě neznamená, že ten problém skutečně existuje. Je to spíše imaginární problém.

Není to od tebe korektní ani patřičné už z toho důvodu, co zde už zazněl, ty sám si se nechoval zrovna hezky v místnosti, prostě nejsi v té roli nevinného a důvod proti tobě zakročit se vážně naskýtal, ovšem tamní správci byli tak fajn a od té dobroty, že to neřešili a nechali to být.

Já nevím, proč to sem vytahuješ fakt ne, není důvod to řešit, promiň.


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
15.11.18 23:21:34 | #1161

Díky za doplnění :) ztotožňuji se s tvým vyjádřením ;-)


(Karma: -10)
| Předmět: RE: RE: RE: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
15.11.18 23:31:48 | #1162

Není zač, já se chtěl jen vyjádřit, protože tohle mě nenechává úplně v klidu. :D


(Karma: 0)
| Předmět: RE: RE: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
16.11.18 19:41:04 | #1165

Pro Firer: Děkuju za objasnění.


(Karma: 0)
| Předmět: RE: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
16.11.18 19:40:22 | #1164

Pro Borek06: Pokud chceš něco kritizovat, asi by bylo v pořádku se podívat, kdo vlastně ty - podle tebe- reklamy posílá!!!!!! Já to tedy nebyla! Možná se ti pletou písmenka! Bylo by dobré lépe číst.


(Karma: 19)
| Předmět: RE: Posílání reklam za ucelem vtipu na sklo.
17.11.18 15:47:52 | #1166

ty jsi asi vážně exot *23398* *7183* , nevíš kdo co komu posílá, jak jsem tak četla, sám tam tropíš bordel, ale stížnosti a žalování máš v malíku *815* *105* *32730* *30352*


(Karma: 9)
| Předmět: Hlášky při předání DS stálým správcem či adminem
06.10.18 21:56:45 | #1156

Ahoj paní adminove, mám připomínku a zaroven navrh ke správcovskym hlaskam v místnostech. Když staly správce přede dočasného správce někomu v místnosti mohla by ta hláška znít ve smyslu napr. staly správce xxx předal dočasného správce uživatel yyy. Když je tam tedkom místo spojení staly správce slovíčko uživatel působí to tak, že běžný uživatel nemusí vědět, že člověk potažmo uživatel který DS predal je ve skutečnosti staly správce místnosti. Děkuji za odpověď


(Karma: 494)
| Předmět: RE: Hlášky při předání DS stálým správcem či adminem
06.10.18 22:22:43 | #1157

ta hlaska je spojena pro predani DS -> DS , SS -> DS i pro Admin -> DS proto je to takto formulovano


(Karma: 9)
| Předmět: Certifikce- popis postupu
24.09.18 21:48:32 | #1154

Aho, chci se zeptat. Vsiml jsem si, ze v napovede pribyla kolonka certifikace. Jak je to s tou certifikací tady? Ptám se, protože v koloně certifikace chybí popis, jak má uživatel postupovat, che-li být certifikován. Bylo by možné to napravit? Děkuji


(Karma: 494)
| Předmět: RE: Certifikce- popis postupu
25.09.18 11:08:48 | #1155

Zdravim, kolonka nepribyla, bylatam odjakziva vlastne historicky jeste ze stare verze chatujme. Nicmene diky nulovemu zajmu do dneska certifikace neni nijak zakomponovana do systemu.
Pokud by byl nejaky zajem, neni problem behem relativne kratke doby dodelat


(Karma: 14)
| Předmět: nejpilnější chataři
17.09.18 12:19:26 | #1138

Hezký den,chtěl jsem se zeptat,jestli neuvažujete o nějakém žebříčku nejaktivnějších chatařů a chatařek. Jako, kdo má nachatováno nejvíc hodin za týden a pak třeba celkově. Já kdysi byl první v týdenním chatování měl jsem 109 hodin,to bylo jak se říká ještě na lidéčku-seznam. Děkuji Milan


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: nejpilnější chataři
18.09.18 10:19:31 | #1144

Dobrej nápad *5725* dle toho kolik mám nakecáno bych byl ministrem žvanění *5649*


(Karma: 92)
| Předmět: RE: RE: nejpilnější chataři
18.09.18 11:34:54 | #1145

a podle toho, že máš skrytý ukazatel karmy by bylo vidět (z jeho záporné jinak hodnoty), že ministrem žvanění o hov*ě *809* ...prostě takový pro dnešní dobu význačný typický Poche *809*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: nejpilnější chataři
18.09.18 11:38:34 | #1146

a kdes na to přišel, že karma je ta chatovací věc o hodinách na chatu? *2* *2* *2*


(Karma: 92)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: nejpilnější chataři
18.09.18 15:37:42 | #1147

však o to se vůbec nejedná, jedná se o obsahu slov nejen na chatu, o hodinách se nebavím *34678*


(Karma: 92)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: nejpilnější chataři
18.09.18 15:40:54 | #1148

Vím moc dobře, jak fungují hodiny i karma, krom toho, že to znám z X různých chatů, tak si samozřejmě umím přečíst nápovědu, když něco nevím na daném chatu (nicméně to více méně nepotřebuji, neb prostě vím jak jsem psal viz výše, jak ty věci fungují již dávno..) *34678*


(Karma: 494)
| Předmět: RE: RE: RE: nejpilnější chataři
19.09.18 01:44:19 | #1149

@lich nechci ti kazit naladu ale vita ma skoro stejnou karmu jako ty *33453*


(Karma: n/a)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: nejpilnější chataři
19.09.18 08:29:04 | #1150

jak to víš Luky? mám karmu skrytou a ty taky hned všechno vyžvaníš *2* ale dobrej nápad by byl s nachatovanýma hodinama na profilu jako TOP největších žvanilů *5725* *14574*


(Karma: 14)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: nejpilnější chataři
19.09.18 14:33:30 | #1152

No dobrý *30683* dostali jste se z na chatovaných hodin až ke karmě. No tu já nemám,je tu ústřední rozvod teplé vody,tak k čemu by mi byla karma? *30683* Stejně z ní často uniká oxid uhelnatý a musí se často čistit. *1*


(Karma: -10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: nejpilnější chataři
18.11.18 10:00:02 | #1167

Jak to asi ví, kolik máš karmy. Je to vývojář, tak do toho vidí logicky. :D :D


(Karma: 14)
| Předmět: RE: nejpilnější chataři
19.09.18 14:35:12 | #1153

nějaký fantom opery mi dal mínusový hlas. No operu tu skoro nesnáším,možná tak ještě Prodanou nevěstu. *1*


(Karma: 2)
| Předmět: hodiny - limit
17.09.18 10:56:59 | #1137

Jak se to má s hodinami? Je zrušen limit?


(Karma: 14)
| Předmět: RE: hodiny - limit
17.09.18 16:22:20 | #1139

No hodiny se budou ještě letos přetáčet a pak už možná néé *30683*


(Karma: 92)
| Předmět: RE: RE: hodiny - limit
17.09.18 16:56:04 | #1140

budou ještě minimálně pak v březnu a já doufám, když už tedy zbytečně zruší to točení, tak pak budou točit u nás ještě v řijnu a zachovají přinejhorším původní zimní čas, co tu byl před tím kdysi, nejlepší poměr cena výkon světla, a tmy je ale samozřejmě nyní *34678*


(Karma: 14)
| Předmět: RE: RE: RE: hodiny - limit
19.09.18 14:31:04 | #1151

Né v říjnu už nechci točení,jsem zastáncem trvalého letního času. V listopadu a v prosinci nebude tma už 16 h ,ale až v 17h. Ráno mi dlouhá tma nevadí. Pamatuju středoevropský čas i v létě,to ale v červnu bylo světlo už v půl čtvrté ráno. Čím je kdo dál na východ,tím víc ten letní čas potřebuje,třeba Slováci v Košicích tam zapadá slunce o 30 minut dříve než tady. A ve Francii a Španělsku by správně měli mít západoevropský čas,ale mají středoevropský a navíc letní, tak je to o 2 hodiny více. V Paříži v létě zapadá slunce až po 22 hodině. Ale na severu to někde mají strašný. Tam třeba vyjde slunce v zimě v 10.45 a zapadne ve 13h. Za polárním kruhem nevyjde vůbec.


(Karma: 494)
| Předmět: RE: hodiny - limit
17.09.18 23:59:55 | #1141

Prozatim je vypnut do odvolani. Pripravujem zmenu v pocitani hodin a jeste neni uplne uceleny napad tak premyslime jestli to prozatim zapnout tak jak to bylo nebo vyckat az bude hotova uprava nacitani


(Karma: 2)
| Předmět: RE: RE: hodiny - limit
18.09.18 06:58:34 | #1143

Díky za odpověď.


| Předmět: BL
14.08.18 06:18:10 | #1133

Ahoj Luky. Prosím, když je na BL osoba a snaží se tento zákaz obejít pomocí jiného svého profilu, který má založený na jiné IP adrese, je potřeba doložit opět nové tři screnny porušení pravidel?


| Předmět: zamčena mistnost
07.08.18 19:31:16 | #1126

když má někdo problém se zamčenou mistnosti muže si přece psat přes zmodernizovany chatvzkazniki.


| Předmět: jak funguje SPAM , k čemu to je dobré?
06.08.18 23:23:39 | #1123

Dobrý večer, LuRy. Pokud mi někdo píše oplzlosti a já jeho zprávu označím jako SPAM, tak tato zpráva z mého vzkazníku zmizí. Ale co se s takovou zprávou děje? Má to vůbec smysl označovat takto (SPAM) vulgarity ? Stejně jde do ignorace - u mě, ale např.takový TARZAN otravuje vulgaritami i ostatní..Nikde v nápovědě jsem info o tomto nenašla. Někdy je to opravdu silný kalibr vulgarit. Na co označení SPAM je?


(Karma: 494)
| Předmět: RE: jak funguje SPAM , k čemu to je dobré?
07.08.18 09:58:30 | #1125

Vzkaz oznaceny jako spam je viditelny pro adminsitratory kteri jej muzou vyhodnotit. Problem je ze malokdo chape pravou podstatu spamu. Predevsim je to kvuli spammerum kteri posilaji automatizovane zpravy nebo zacnou "spamovat" tisice zprav na ruzne uzivatele s ruznymi nabidkami.
Pro zpravu kde dotycny nejak nadava tak nahlaseni jako spam ma stejny ucinek jako smazani vzkazu, lepsi reseni je nastaveni ignorace popripade primo nahlaseni uzivatele nekomu z administratoru, pokud je to nejak extremni tak se vyplati to nahlasit jako spam aby to administrator mohl videt a rovnou to i nahlasit


(Karma: 9)
| Předmět: RE: RE: jak funguje SPAM , k čemu to je dobré?
12.08.18 22:15:23 | #1128

Ano nahlásit dotyčného, který spamuje může adminum většinou jen člověk, který je ss a nemůže podle pravidel mít toho člověka v ignorace, protože by jej porušil. Já vím, je to nelogické, že když ss takového člověka nahlásí adminum, protože ho mimo místnost sám trestat nemůže kvůli sve pozici ss, ale přesto by mě zajímalo důvod kvůli kterého bylo toto pravidlo zavedeno. Jde mi o to, že v místnosti a mimo je ignorace zlobiveho uzivstele pro uživatele na postu ss bezpředmětná a navíc když si člověk dá jiného do ignorace tak stejně vidí, co mu píše. Prostě by to chtělo účinnější nástroj i pro ss sa nemuseli s každým zlomovým uživatelem otravovat adminy.


(Karma: 494)
| Předmět: RE: RE: RE: jak funguje SPAM , k čemu to je dobré?
12.08.18 22:49:56 | #1129

Ignorace vzkazniku nema nic spolecneho se SS neni to na sobe zavisle mimo mistnost.
Jako SS si muzes dat do ignorace kohokoliv chces, nicmene kdyz si v mistnosti kde spravce mas tak jeho zpravy (sklo/sepot) uvidis.
Nicmene to nic nemeni na tom ze dotycny neuvidi tvuj profil ani na tom ze ti nemuze psat vzkazy.


(Karma: 494)
| Předmět: RE: RE: RE: jak funguje SPAM , k čemu to je dobré?
12.08.18 22:52:59 | #1130

Jestli to je nekde v pravidlech, posli mi to prosim upravim to. Takova povinnost nicmene neni, resilo se to systemove jak pro SS tak pro DS ze ty zpravy i pres ignoraci uvidi, zbytek je funkcni bez omezeni.
Samozrejme kazdy ma vypnutou moznost dat si tam adminy *2001*


(Karma: 9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: jak funguje SPAM , k čemu to je dobré?
13.08.18 21:17:55 | #1131

Luty, psal jsem to uz rano ale tady ti to posilam znova. https://napoveda.chatujme.cz/…asni-spravci


(Karma: 494)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: jak funguje SPAM , k čemu to je dobré?
13.08.18 22:20:15 | #1132

vim vim, smazal jsem to uz dopoledne