Jak se vede barde? Ráda tě zřím.
To víš, musely se shazovat parohy.
Byla to fuška ale i úleva. ))
Dá to zabrat času. )
Dobrý den celý i s nocí tobě i dalším.
Díky za optání >>> sháním 20 milionů jestli nemáš
půjčit?!🤣 Už jsem se ptal Ivety.
Můžeš si pak zahrát, nějakou z hlavních rolí v mém filmu...
Scénář už mám napsaný.
Jinak vše v pořádku u mě > relativně.
Čekám na telefon /nikdo nevola 😁
Včera jsem koupil dron kvůli záběrům z výšky ale musel jsem ho vrátit
protože to nesnimalo dle mých představ. Kvalitní dron s profi > 4K
kamerou od 700 euro výše. Za 200 euro jsem moc " muziky" neudělal.
I to víš, běžne je nosím po kapsách, ale zrovna dneska ti je u sebe
nemám. )))
No vtip, že. ))
To ti koukám, film? Nezdáš se, velkou ambici máš, leč né
nesplnitelnou.
Tak ať se zadaří a když, moc ráda shlédnu ten snímek. I na hraní rolí
mne již neužije.
Ráda je přenechám více potřebným.
Jakým by měl ten film být?
Dobré, že vše dobré. Relativně se přijímá.
Kdo volá? )) důležité?
Ohledně drona..Jop, za 200 je to opravdu málo, pokud chceš opravdu
slušnou kvalitu, musíš přitlačit na pilu. Před zhruba desíti lety a o
něco více, jsme používali drona zhruba za osm tisíc. Na tu dobu byl
slušný, kamera, ale za pár let ho jiné kousky kolem dvou K strčili do
kapsy.
Jeden známý používá na focení i točení, i přesto si ještě mnohé
upravuje v programu. Občas jede nějaké akce...Jak to tam máte s povolením?
I jako u nás, že musíš na něj mít papíry? Když mluvíme o lepších
slušnějších kouscích? )
Až koupíš, postni z něj video, ráda zhlednu. Dík )
Film se bude jmenovat >>> Stará stodola <<<
Bude o knežně která provádí " zvláštní praktiky "
🤣.
Vše je splnitelne, když jsou příznivé okolnosti.
Díky za informaci, ohledně dronu.
Do 250g ho musíš online- registrovat + pojistit.
Nad 250 g si musíš udělat už pilotní průkaz.
Ten film , je z konce 2 světové války > podle skutečné události,
odehrávajícíse, část v Československu a část v Německu. ( Něco jako
byli Lidice .)
Tolik historických námětů je k spravování že můžeš točit 20 let.
Čekám na telefon od Adele ..
Žel nevola :-)
🥵Pěknou a pohodovou neděli..
Ano, námětů je toliko. Lidice jsou dobré.
Navštívil jsi Lidice i Ležáky? Je tam cítit mnohé. Takové to místo, kdy
i kdybys nevěděl co bylo za vším, cítil bys to až v morku kostí.
Již dlouho jsem nezahlédla snímek, který by byl svěže nezatížený
minulým.
Dobré snímky se dají pozorovat od paní Třeštíkové.
Takže stará stodola? ) zvláštní praktiky? )) nabízí se otázka, jaké? Mám se bát zeptat? ))
Dobře zníš, ano vše je splnitelné, co jest možným v nemožném.
Není zač, tak také papírové. Aspoň víš, co ti bude vhodnější. )
Adele) a takto, Tak Hello)
Taktéž i tobě hezkou vedratou ještě neděli, dnes nejspíše bez
dešťů.
Včerejší pršení bylo velice osvěžující. Běhaje mezi kapkami deště.
)
Jdu si pustit písničky pak tv .
I si ráda zazpívám.
Měj pěkný večer ..Zas někdy .