Rozcestník >> Hudba >> Diskotéka pro starší a pokročilé 📀🎤

Předmět diskuze: Diskotéka pro starší a pokročilé 📀🎤 - Svět hudby,z dob 70 *80*a hlavně 90♥️ let.. Každá skladba má svou duši a mnozí interpreti se zapsali významně do historie hudební produkce.....

| Předmět:
20.06.26 03:34:11 | #1317
| Předmět:
20.06.26 00:58:22 | #1316
| Předmět: RE:
20.06.26 14:26:30 | #1319 (1)

Kde se toulas jelene?🤣
Pěknou sobotu přeji.....
*21955*



| Předmět: RE: RE:
20.06.26 14:38:30 | #1320 (2)

Jak se vede barde? Ráda tě zřím.
To víš, musely se shazovat parohy.
Byla to fuška ale i úleva. ))
Dá to zabrat času. )
Dobrý den celý i s nocí tobě i dalším.



| Předmět: RE: RE: RE:
20.06.26 14:49:24 | #1322 (3)

Díky za optání >>> sháním 20 milionů jestli nemáš půjčit?!🤣 Už jsem se ptal Ivety.
Můžeš si pak zahrát, nějakou z hlavních rolí v mém filmu...
Scénář už mám napsaný.
Jinak vše v pořádku u mě > relativně.
Čekám na telefon /nikdo nevola 😁
Včera jsem koupil dron kvůli záběrům z výšky ale musel jsem ho vrátit protože to nesnimalo dle mých představ. Kvalitní dron s profi > 4K kamerou od 700 euro výše. Za 200 euro jsem moc " muziky" neudělal.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 06:28:17 | #1323 (4)

I to víš, běžne je nosím po kapsách, ale zrovna dneska ti je u sebe nemám. )))
No vtip, že. ))

To ti koukám, film? Nezdáš se, velkou ambici máš, leč né nesplnitelnou.
Tak ať se zadaří a když, moc ráda shlédnu ten snímek. I na hraní rolí mne již neužije.
Ráda je přenechám více potřebným.
Jakým by měl ten film být?

Dobré, že vše dobré. Relativně se přijímá.
Kdo volá? )) důležité?

Ohledně drona..Jop, za 200 je to opravdu málo, pokud chceš opravdu slušnou kvalitu, musíš přitlačit na pilu. Před zhruba desíti lety a o něco více, jsme používali drona zhruba za osm tisíc. Na tu dobu byl slušný, kamera, ale za pár let ho jiné kousky kolem dvou K strčili do kapsy.
Jeden známý používá na focení i točení, i přesto si ještě mnohé upravuje v programu. Občas jede nějaké akce...Jak to tam máte s povolením? I jako u nás, že musíš na něj mít papíry? Když mluvíme o lepších slušnějších kouscích? )
Až koupíš, postni z něj video, ráda zhlednu. Dík )



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 12:11:59 | #1325 (5)

Film se bude jmenovat >>> Stará stodola <<<
Bude o knežně která provádí " zvláštní praktiky "
🤣.
Vše je splnitelne, když jsou příznivé okolnosti.
Díky za informaci, ohledně dronu.
Do 250g ho musíš online- registrovat + pojistit.
Nad 250 g si musíš udělat už pilotní průkaz.
Ten film , je z konce 2 světové války > podle skutečné události, odehrávajícíse, část v Československu a část v Německu. ( Něco jako byli Lidice .)
Tolik historických námětů je k spravování že můžeš točit 20 let.
Čekám na telefon od Adele ..
Žel nevola :-)
🥵Pěknou a pohodovou neděli..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 15:44:32 | #1327 (6)

Ano, námětů je toliko. Lidice jsou dobré.
Navštívil jsi Lidice i Ležáky? Je tam cítit mnohé. Takové to místo, kdy i kdybys nevěděl co bylo za vším, cítil bys to až v morku kostí.
Již dlouho jsem nezahlédla snímek, který by byl svěže nezatížený minulým.
Dobré snímky se dají pozorovat od paní Třeštíkové.

Takže stará stodola? ) zvláštní praktiky? )) nabízí se otázka, jaké? Mám se bát zeptat? ))

Dobře zníš, ano vše je splnitelné, co jest možným v nemožném.

Není zač, tak také papírové. Aspoň víš, co ti bude vhodnější. )

Adele) a takto, Tak Hello)

Taktéž i tobě hezkou vedratou ještě neděli, dnes nejspíše bez dešťů.
Včerejší pršení bylo velice osvěžující. Běhaje mezi kapkami deště. )



| Předmět:
16.06.26 18:48:05 | #1315
Pěkný večer >>> všem přátelům hudby... *21129* *726* *21129* *21955*


| Předmět:
16.06.26 12:32:45 | #1314
Do rytmu a tance..... *3740* *3740* *21465*


| Předmět:
14.06.26 12:48:39 | #1313
Komu se píseň, líbí >>> Prosím o odběr a like 👍 *3740* *3740*



| Předmět:
09.06.26 18:48:53 | #1312

Jdu na to stěžovat mi nepomůže ..
Snad mi bůh pomůže .
No nevím .



| Předmět:
09.06.26 18:47:33 | #1311

Jdu si pustit písničky pak tv .
I si ráda zazpívám.
Měj pěkný večer ..Zas někdy .



| Předmět:
09.06.26 18:46:50 | #1310
| Předmět:
09.06.26 18:45:08 | #1308

Já to nevěděla ..Mam kašel ,chronickou rýmu a různý nemoci z toho .



| Předmět:
09.06.26 18:45:07 | #1307
Nedávno jsem shlédnul > hezký film.. Složil jsem píseň > kupodivu mi pan režisér Magnusek odpověděl , že to je hezké. Když, je depka , nejlepší je něčím se zaměstnat , co tě baví. Jinak bych , někdy skočil z okna posranej Kovid! Bratranec dostal >před léty infarkt po očkování.. Pak díky trombóze , mu amputovali nohu Tak jsem mu , psal na úřad > žádost o odškodnění. Bydlí též v SRN . Uvidíme co odpoví.


| Předmět: RE:
09.06.26 18:46:11 | #1309 (1)

Máš pravdu ,to je mi líto. .Držím palce ,kouknu na to.