„Mládí je nejkrásnější dobou života, škoda že musíme nejdříve zestárnout, abychom si to uvědomili.“
Předmět diskuze:
láska k moudrosti a její rozvíjení prostřednictví té své nebo cizí
„Mládí je nejkrásnější dobou života, škoda že musíme nejdříve zestárnout, abychom si to uvědomili.“
„Viděl jsem, že jsi dokonalá, a tak jsem tě miloval. Pak jsem viděl, že nejsi dokonalá, a miloval jsem tě ještě víc.“
Růžovým brýlím dokonalostí nechybí.
Ač nikdož dokonalým býti nemůže, již by nebyl člověčisken.
„Přátelství je tak zvláštní… prostě si vybereš člověka, kterého jsi potkal, a řekneš si: ‚Jo, tenhle se mi líbí‘ a prostě s ním něco děláš.“