ETIKA

Předmět diskuze: ETIKA - ETIKA se zabývá zkoumáním mravní dimenze skutečnosti a hodnotí činnost člověka z hlediska dobra a zla. Lidé ale jistě tuší, že každé zkoumání lidské činnosti ve společnosti ovlivňuje naše "já", které nemusí znát pravdu.

Zobrazení reakcí na příspěvek #721

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Žijeme?
24.02.24 19:39:45 | #722
Reakce na příspěvek #721

takže tak jak píšu, domnívají se že jejich bordel má sklidit někdo jiný. To je kultura společnosti...

když přišli mladí z Asie, tak vnuk nebyl schopen chytnout hadr do ruky, štítil se ho protože pfuuuuj to doma nikdy neděla aby si po sobě něco utřel.
My nekouříme, ale kdyby nějaký kuřák hodil u nás vajgl na zem, tak se stane ze mě lítá saň. A to jsme nepořádný člověk. Jde o princip. Vlastní bordel je třeba si z principu ukidit. Alespoň do koše, když už si to nenesu kilometry domů.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Žijeme?
24.02.24 19:36:03 | #721
Reakce na příspěvek #715

V té hospodě obsluha hospody,na zemi vajgly popel vše.