Hrůza!
Súdán, Haiti, Ukrajina, Izrael...
A ETIKA PLÁČE, NAŘÍKÁ A BOLESTNĚ STÉNÁ.
Opakuji: "Chovejme se i dnes k sobě slušně! Ano?"
Etické chování by nemělo být výsadou, ale ustálenou normou!
Podobný člověk se těžko stane věrným kamarádem.
Dobromile jsi syn boha človicek?
Dobromile ty jsi Milan ?
Má-li k Tobě někdo zášť a nenávist, nikdo Tě nenutí s ním komunikovat.
Chce-li se někdo hádat, potom ho ignorujte.
Spory a hádky jsou neetické!
Co je eticke? Chovaní lidí je k zblití
Někteří lidé slušně vychovaní jsou.
Ve snu ke mě přišel ježek Říkal mi že mám nasbírat jablka do zásoby příští rok přijde prý bída
Včera jsem měl sen Dobromile