Manželka se dívá na muže jak pije...a pak se ptá:
„Chutnala ti ta Fanta?”
„Jasně! Proč se ptáš?”
„Já jenom, že v tý flašce byla voda na kytky...”
Předmět diskuze:
Humor všeho druhu, jen ne cizojazyčný.

