Se prohlásil...
A už ho odvezla záchranka?
Prohlašovat se může třeba za stíhací bombardér. Jedině "ukázaná
platí"! Stáhni trenky /kalhotky/ a uvidíme, zda jsi muž či žena,
pošetilče!
Zabiju 50 lidí a prohlásím se za nevinného.
Jako od narození plešatý se prohlásím za nejvlasatějšího.
Jako černoch se prohlásím za přírodního blonďáka.
Kurva lidi neblbněte a pochopte konečně, že realita je realita a nic na tom
nezmění žádné vaše prohlášení, idioti!!!