Ahoj ženy,nevím kam se obrátit,ale potřebovala bych poradit,bude to znít možná detinsky,ale strašně me to uzira :(
co tě užírá? těžko může někdo poradit, když neřekneš s čím, jaksi
Mě už to sežralo
Kometko, bylo to velký a divoký a ten se jen točil