Proč tu nechodi ženy?
A nebo jsou to ženy jak bez chlapa,
jako tady ESKAPA?
třeba se i pletu
třeba to jsou ženy k světu.
možná tu nejsou ani ženy hysterky
ale pouze milé klonované Breberky.
kdoví kdoví snad nám některá znich napoví.

Proč tu nechodi ženy?
A nebo jsou to ženy jak bez chlapa,
jako tady ESKAPA?
třeba se i pletu
třeba to jsou ženy k světu.
možná tu nejsou ani ženy hysterky
ale pouze milé klonované Breberky.
kdoví kdoví snad nám některá znich napoví.

viš kdy je žena nejchytřejší?Když se vložnici napíchne na centralni počitač a vysaje všechna data. To není anténka ale USB přípojka
jupí a jestlipak víš, proč mají muži na konci penisu dírku?))))))
aby jim šel kyslík přímo do mozku)))) 
no a není to chlazeni pro vaš přehřivajici se hardisk když tak usilovně vysavate z napojeni na hostitele?