přeji si milence od září, žádné zamilované SMS, žádné telefonáty... jednoduše si užít oblíknout a jít si po svém, domluvit se na příště :)
přeji si milence od září, žádné zamilované SMS, žádné telefonáty... jednoduše si užít oblíknout a jít si po svém, domluvit se na příště :)