Jen vás nechám chvilku bez dozoru, hned pláchnete do světa
Ahoj Věru já se nehnula z baráku .ale zítra jdu ven ))))))))))))
Já byla jen na chvilku, potřebovala jsem nějaké pečivo a ovoce
já si vymyslela nějakou kravinu co budu dělat ...tak se chci podívat ....jestli seženu co na to potřebuji
prozraď
ne ne .až jestli se mě to povede
kromě potravin je snad vše zavřené
tak drogérie ne papírnictví také ne ....a galantérie ,,,tak to ně stačí
také jsem dnes nešla nikam jen chvilku před dům a zase zpět