tak nic jdu udělat večeři ,dnes se nějak crcám...
dobrou chuť
za copak se modlíš ?
Jen vás nechám chvilku bez dozoru, hned pláchnete do světa
Ahoj Věru já se nehnula z baráku .ale zítra jdu ven ))))))))))))
Já byla jen na chvilku, potřebovala jsem nějaké pečivo a ovoce
já si vymyslela nějakou kravinu co budu dělat ...tak se chci podívat ....jestli seženu co na to potřebuji
prozraď
ne ne .až jestli se mě to povede
kromě potravin je snad vše zavřené
tak drogérie ne papírnictví také ne ....a galantérie ,,,tak to ně stačí
také jsem dnes nešla nikam jen chvilku před dům a zase zpět
Ahoj hezký podvečer , také jsem zkoušela vyměnit ikonku nevím kde jsem k tomu koni přišla
toho si dostal při vstupu jako já ty co mám
dostala
aha automaticky
Tak to su včil klidnéj . Jsem spokojen
Ahoj Bohoušku
Ahoj Laduš
rapli
nebo--https://www.invia.cz/dovolena/?sort=nl_sell&d_start_from=04.01.2021&page=1&nl_locality_id%5B%5D=838
ale v Kanadě jsou místa kde je v březnu sníh..
já Tě varovala, aby sis nedělal iluze....