Já byla jen na chvilku, potřebovala jsem nějaké pečivo a ovoce
Já byla jen na chvilku, potřebovala jsem nějaké pečivo a ovoce
já si vymyslela nějakou kravinu co budu dělat ...tak se chci podívat ....jestli seženu co na to potřebuji
tak drogérie ne papírnictví také ne ....a galantérie ,,,tak to ně stačí