Dobrou chuť
Já stále dojídám uzené bram.knedlík kapustu...dobrou chuť
tak jsi toho navařila hodně
normišo..pro dva ,polévku i na zítra
Tak že máš navařeno ?
děkuji Bohoušku a co jsi měl ty dobrého
Ja jsem spal
tak teprve budeš ...něco klohnit ...četla jsem ,že jsi usnul ,až v 6h tak já skočím k tobě s tím bramborákem ju