no jo....cigára a alkohol vysoká spotřební daň
ale je to na hlavu postavené ....otevřené mají a koupit to tam nemůžeš
To funguje pod heslem , když né já tak nikdo . Tomu se říká Demokracie !
ale to si mohla vědět i včera))