Ahoj vám všem
Ahoj MÍLO ,,,to je nějaký název seskupení těch zpráv ,,tady nahoře .tomu říkají stromové
tak bezva že nemusím lézt nikam na strom a zdravím Laduš
ha ha ,,no ba Mílo to by toho na nás chtěli moc ...tak po šichtě po kafíčku ? já tu jedno popíjím