Tak a zitra začíná o5realita! Jdu se zrptát do práce kdy začnu
a já myslela že už jsi v důchodu.......Nebo se doma nudíš?
Ahoj Tani , ne, ne , ja jdu do důchodu v dubnu . Já jsem v podstatě mladý Junák
zase ti to nastane ...pracovní kolotoč
Ale jen 4 měsíce
tak to uteče jako nic ty 44 měsíce
ježíš mě tam skočily dvě 4
to bych tomu dala viď ještě 44 měsíců
No to jo to bych se
))))))))))))))))