Pokud budu v Ostravě tak určitě
já jsem jednou poslouchala rozhovor s ním ...je i příjemný hezky mluví ...tak o sobě povídal ..že měl přes 100kg .. a že si řekl dost ,,,a dokázal to hodně zhubnout