Ladů u ber motá se mně hlava .
co mám ubrat z čeho se ti motá hlava Bohoušku jak mávám ?)))))))))))))))) tak jo mávám pomalinku
Miru dole nalívá tak jsi běž loknout ...než to vyzunknu ))))