☁️Ahoj Laduš + Věruš zde je kosa , jak u vás ☁️
Ahoj Bohoušku tady je docela hezky ...kosa není byla jsem venku teda jen v obchodě ...
sice jsem sem se neprošla protože ,to mám pár metrů do Albertu ,dnes byly špagety a neměla jsem tvrdý sýr ani cikánskou omáčku to na to dávám to mě chutná