Ahoj Laduš taky jsem právě přišel domů z obchodu . 
Ahoj Laduš taky jsem právě přišel domů z obchodu . 
sice jsem sem se neprošla protože ,to mám pár metrů do Albertu ,dnes byly špagety a neměla jsem tvrdý sýr ani cikánskou omáčku to na to dávám to mě chutná