Tak ještě jednou zdravím ...ahoj 
Tady už kolikátý den hnusně...zajela jsem si pro brokolici a udělala jen
malé kolečko
a domů. Zataženo, padá mlha....toto nemám ráda

Tak ještě jednou zdravím ...ahoj 
Tady už kolikátý den hnusně...zajela jsem si pro brokolici a udělala jen
malé kolečko
a domů. Zataženo, padá mlha....toto nemám ráda

nesmí být umrzlo .abys sebou neflákla ))) já už sebou flákla i pěšky když se to smeká
někdo to bere z humorem ....tehdá jsem čekala na autobus na zastávce a bylo tam pár lidí a přicházel kluk smeklo se mu to a jel a přistál u jedné paní u nohou ona se podívala dolů a on Dobrý den )))))))))))))))))))
No jo...já v listí jak široká tak dlouhá a vstát , to byl horor. Ale
naštěstí nikdo nešel 