z Německa se vozily botky většinou i dětský, záclony...taky dost po tom šli..takže první co bylo jsme koupily boty a chodili celej den v nich)))někde když si napsal co vezeš tě nechali nekdo nenapsal a tak ho prolezli,,
z Německa se vozily botky většinou i dětský, záclony...taky dost po tom šli..takže první co bylo jsme koupily boty a chodili celej den v nich)))někde když si napsal co vezeš tě nechali nekdo nenapsal a tak ho prolezli,,
mě teda taky nikdy nevyhmátli ...když se jezdilo autobusem ....vždy někoho vybrali ...řekli ten ten půjde
je to směšné a jednou byla se mnou kamarádka co je v řecku ,já tam byla celej týden a ona jen víkend jela domů a další vikend dojela a ten první víkend jsme jeli do Katovic na trhy a neutratili a ona měla kabelku tak jsem k ní dala penize do boční kapsičky,,, český i polský, a odjela a až doma zjistila že má v té kapsičce ty prachy, říkala ,když sem jela domů pohoda, ale když jela za týden a věděla že to tam má tak se málem po.... na hranicích