až s tím tabákem )))) to Poláci mě sebrali a ještě mě hrozila 30 000 pokuta ...ale nakonec mě pustili tabák sebrali a víc jsem tam pro něj nebyla
až s tím tabákem )))) to Poláci mě sebrali a ještě mě hrozila 30 000 pokuta ...ale nakonec mě pustili tabák sebrali a víc jsem tam pro něj nebyla
neubrečela ))))))))))))) já byla z toho hotová ze začátku byli přísný hnusný ...asi se slitovali na demnou
neubrečela ))))))))))))) já byla z toho hotová ze začátku byli přísný hnusný ...asi se slitovali na demnou
to teda ...ale syn povídal ,že kluk z práce ...z Polska ...tabák a cigára a měl toho hodně a zpátky asi přes Německo ...protože Němci ho chytli a dostal 90 000