co tvoříš?
dělám skoro rodině pro malinkou dva dorty ,ale vyskytl se problém ,tak nevím jak to vyřeším no asi to budu muset ráno jiít dokoupit surovinu na krém ,protože mi nevyšel a dodělat to dopoledne po obědě si dojedou
protože jsem už dlouho dorty nepekla a udělala jsem trochu vyšší než obvykle takže prostě pod potahovací materiál potřebuji bílý podklad
ji tak tady v samošce maji všechno co potřebuju ale teď bych se tam musela vloupat a benzina je daleko