pořídili ti psa ?
mně psisko né, já bych je hnala, ale vnučka si pořídila
takže další hlidačka bude
hlídat nebudu, nikam se nesmí jet, musí seddět na zadečku. Žádná lyžovačka.
aha no někde vozí lidi skůtrama na kopce aby si vydělali aspoň na nájmy