)))))))já už ne 6 jsem ho sundala já jsem si tam pověsila i kolekci ,,,vyžrala do posledního bombˇonku ..když se odstrojoval ...ani jeden se nenašel
)))))))já už ne 6 jsem ho sundala já jsem si tam pověsila i kolekci ,,,vyžrala do posledního bombˇonku ..když se odstrojoval ...ani jeden se nenašel