Jdu vám jen popřát dobrou noc
dobrou Věruš
dobrou noc Věru
jsem tady ale vy asi nee
jsem tu
já koukala na Megreta ))) a chtěla jsem vědět jak to dopadne
taky jsme to měli dané...
za váma ,,,tak jsem přistála ))))))))))) jste tu
jdeš plavat)))))))))))))
nádherná píseň 1111111111111
Nikdy nepoznám kolik nás zde právě je
jsme na chatu
Stromek nebo raději stromeček mám na terase . Nedělá doma bordel . Ale asi ho brzo sundám
mě nepadá je krásnej