co máte zítra v programu...
Já měla v plánu odečty a teď jsem zjistila, že 10. je dneska....já courala po lese
tak jeden den neva nebo jo
nestarám, jen bych svou spotřebu měla podepsat
ty se o něco staráš v domě ? nebo jaké odečty
já ani žádný program nemám ,tak nevím co si vymyslím