mě tu nenaskakují nové příspěvky
asi ti to skočilo dozadu ...nahoře jak jsou čísla tak jdi dopředu
když chvili nepíšeš muže to být zbržděné, klikni znovu na diskuzi a ono se nastaví to poslední
tak jsem šla na chat a tam také nikdo
mně to nejde ten lnk. Já to u nemám