ni musím hned v 7 tam skočit abych to zvládla, to je ještě doiost práce
natáhnout krémem oaba dorty a pak nechat schladit a pak rozválet a natáhnout
hmotu a dodělat parádičky, mám co dělat 
ni musím hned v 7 tam skočit abych to zvládla, to je ještě doiost práce
natáhnout krémem oaba dorty a pak nechat schladit a pak rozválet a natáhnout
hmotu a dodělat parádičky, mám co dělat 
to teda máš co dělat ... když se to tak vyvrbilo ...já ještě dodělám 2 cukroví a končím
no nic jdu vyndat nádobí a pro dnešek končím ráno musím brzo vstávat
dobrou noc a drž
te mi pěsti))