všem hezký večer :-)
Ahoj Jířo ..i tobě hezký večer
ahoj Laduš , k večeři dietní jitrnice :-)
teda tu dietní jitrnici neznám ještě ,že to nebyla jitrnice co svět neviděl
byla jakou svět neviděl ...1ks 32 kč :-)))
náhodou byla dobrá, příští týden objednám a udělám k ní lepenec )