jak užíváš sobotu Bohoušku?
Běhám cely den s hadrem a už mám toho plné kecky
to věřím ,,,v týdnu čas není tak musíš o víkendu ...ale zase budeš mít všechno vypulírovaný ))) jo Bohoušku byly doby kdy jsem všechny okna v paneláku v bytě zvládla za jeden den ...těď udělám 2 a finíto
Ja taky nejsem dnes žádný rychlik ja jen o tom rychle mluvím