Pavle , zkus na levé straně kliknout na to zelené plus v rámečku pod Akce jestli to půjde, nevim jestli číst můžeš,
Ahoj a na levé straně nikde zelené plus nemám... proč mne šidí...
sorry asi nemáte
Co tu řešíte....nemám ani Akci ano nic zeleného
Už jsem to objevila....
no tak kuliočko špatně kulí- že nevidí
hurá objeveno