Přeji hezkou sobotu a hlásím 15cm nového sněhu
ahoj Bohoušku,tady je 5st nad 0 ,po sněhu ani památky,,ale mě to neva....
vyhroŽují záplavami na jihu evropy a ve Španělsku..,,a zbytek evropy mnoho sněhu..