Hezky den všem . A zase valí jako blázen ! Pro Mi. Extra ( hodně sněží )
ahoj Bohoušku, tady nic ,ale modrá obloha ......krásně
Ahoj Mi.... hezký den
Ahoj Bohoušku i tobě hezký den
ahoj, sem tam vločka ale nezůstává...udělala jsem kolečko, ale je provoz tak to stačilo
tak super .každý den chvilku jezdit stačí