ahoj nezbyde ----rozdelí si to protekčně policajti papaláši a tak)))nelituj jedna sestra říkala že 8 z 9 lidi po očkovaní umíraji,,,starší lidi nevim jaký čas tam uvedla ale dnes byla na seznamu
ahoj nezbyde ----rozdelí si to protekčně policajti papaláši a tak)))nelituj jedna sestra říkala že 8 z 9 lidi po očkovaní umíraji,,,starší lidi nevim jaký čas tam uvedla ale dnes byla na seznamu
Ahoj Miru ...právě ,že si to rozdělí jak říkáš ...ano umírají ty starší i když je naočkují