Tak jaký byl oběd ?
guláš a knedlík ...ještě se dojídá od včera Bohoušku ...
Jsem na chetu
ale já měla jen guláš a chleba ...potřebuji nějaké to kilčo shodit tak trochu pokusím změnit jídelníček a co bylo dobrého u tebe ?