Ahoj L... zajímavé motivy, kde jsi brala inspiraci?
Obsah příspěvku byl smazán.
Ahoj tady na internetu ...je to sada ...ještě jablko a hrušky ...4 ...talíře ,ale ty dva ještě nemám