Jééé byla tu reklama na jakýsi přípravek a že prý budu v posteli
pokud objednám za á 800kč jak zvíře
No ale to já jsem stejně -zařvu a usnu

Jééé byla tu reklama na jakýsi přípravek a že prý budu v posteli
pokud objednám za á 800kč jak zvíře
No ale to já jsem stejně -zařvu a usnu

Ahoj a i já se připojuji a všem vám přeji klidné a pohodové vánoční
svátky ,hlavně zdraví nám a ať překonáme tu hrůzu která řádí venku
Miloš
V krbu oheň plápolá,
jehličí pokojem voní,
přichází vánoční nálada,
zvoneček nádherně zvoní.
Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje perinbaba.

aktuální, ..zelená tráva, na zahradě krtince
,zlatý déšť rozkvete sám venku
třešně ve váze kvetou taky,..no slibují že by mohlo trochu napadat o
vánocích??


moc vánočně to venku tedy nevypadá..ale jak si to uděláme doma takové to
bude))
