Pěkný večer přátelé
Ahoj Věru
Ahoj Lado
tak co vyrábíš ?myslím háčkování já si koupila dečku předtištěnou tak zase píchám ))))))))))))
teď dělám ponožky
tak budeš mít zásobu nebo podaruješ
já hrabošila v úložném a objevila jsem předtištěných celou kopici...ani nevím, že jsem jich tolik nakoupila
no vidíš ...tak se hodí teď
Obsah příspěvku byl smazán.