Konečmě klid..... https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/132688986_2487439324893609_3038055656374411013_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=J013VDRHtE4AX-EqqMT&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=175f8c3eb914a15b38b0b49140aa1459&oe=60092B7C
Ahoj to jo ,,,zlatíčka už jsou doma ))) tak klídek že
Ahoj Lado, od včerejšího večera
Obsah příspěvku byl smazán.
tak jsi jich užila ...já poslední dobou jen přes fb s vnukem komunikuji