paráda už si nepamatuju jak sem dávat fota,, chtěla jsem kouknout a neni))) na lidé to bylo jednoduché
paráda už si nepamatuju jak sem dávat fota,, chtěla jsem kouknout a neni))) na lidé to bylo jednoduché
tak na to jsem ještě nepřišla ...jak dávat fotky na diskuzi ? nebo myslíš na profil?