Obři,nemůžou být nikdy dobří.
To byl hezký film
jo jo dřív strašili jen v pohádce
Co děláš na Silvestra?Jedeme s partou na hory.Berete i rachejtle?To ne,manželky zůstávají doma.
Připadá mi to děsný.Asi ji začíná být Brno těsný
a máme to bez vojny.....