to řazeni tu je jak v blbem domě,vic to tu už dokurvit fakt nešlo
každej si to muže udělat jak chce, a nebo prostě chodit jinam , co už
no to je fakt
jako ,že jsme to zapříčinili my ? nebo jak
né to né je to celkově na vebu,prostě mněkteři na admina nakladaji požadavky strankovbani a admin to asi moc neumi nastavit a nyni to tu stoji za ho,,o
jde asi o zvyk ...než se tu člověk zorientuje ....tak uvidíme