doufám, že bude zítra hezky , vyvezu vánočni dárek))
tak bude ,,,,hlavně aby nesněžilo ....
no snad ne já to projedu jen tady v okolí, nemáme tam zimní gumy to bych nejela,kluci z AO to po NR vezmou do parády a koupí a přehodi kola .