IRONIE NETŘEBA,. Lada ví,co bylo myšleno
ale žádna ironie já sam to přehaněl aspoň mě to spamatovalo
upravila jsem název diskuze a už si hrejte dle libosti.
Pokud se chce někdo věnovat pouze hudbě jsou na to specielní mistnosti kde si můžete k tomu i za tancovat .........